KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327415
nr 1632 7415
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1924, hus. Olja på duk, 56x83 cm, yttermått inklusive ram: 67x94 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:15:13
15/7 17:28:37
Lis Husberg (f. 1920)